استخر و سونا

استخرهای چهارگانه‌ی باشگاه آرامان، برای نیازها و سلیقه‌های گوناگون: استخر شنای تمرینی، استخر آفتاب، استخر آب‌درمانی و استخر کودکان.

بیشتر بخوانید…

سوناهای خشک و بخار استخر آرامان، با دماهای متفاوت برای سلیقه‌های متفاوت، جایی است برای زها شدن از خستگی روزمره.

بیشتر بخوانید…

سونا و جکوزی باشگاه آرامان، فضایی آرام و دلنشین را برای شما فراهم می‌آورد.

بیشتر بخوانید…

سربینه استخر آرامان از مجموعه‌هاى نادر امروزى است که با الهام گرفتن از حمام و سربینه علیقلى آقا در اصفهان طراحى و ساخته شده‌است. این سربینه به شکل هشت‌گوشی منتظم است و جام سنگى در میان حوض میان آن با نقوش اسلیمى و گل‌هاى شاه عباسى سنگ‌تراشی شده است. ستون میانی با ظرافت و تزیینات زیباى آیینه‌کارى و کپ‌برى و سرستون قطاربندى چشم‌نواز نمود زیبایی از هنر ایرانی است.

بیشتر بخوانید…

حمام ترکی باشگاه آرامان به اقتباس از حمام‌های عهد عثمانی موجود در استانبول ساخته شده است. کاربرد تاریخی حمام ترکی همان کاربرد حمام سنتی ایرانی است. با این تفاوت که سنگ میانه‌ی حمام، با گرمای ملایم و مطبوع، به تعرق بیشتر فرد حمام‌کننده و گرم‌شدن بدن پیش از شروع کار دلاک کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید…

سالن بدن‌سازی آرامان، مجهز به دستگاه‌های به روز، جایی است برای ورزیده‌کردن بدن شما. فعالیت ورزشکاران در این سالن زیر نظر مربی و پزشک انجام می‌شوند.

سالن بدنسازی آرامان همچنین مجهز به تجهیزات لازم برای ورزش TRX است.

برای آگاهی بیشتر از برنامه‌‌ها و سانس‌های استخر و سونای آرامان برگه‌ی برنامه‌ها را ببینید.

سالن چندکاربردی

سالن ورزش‌های توپی آرامان مناسب ورزش‌های سالنی در سایز استاندارد است. ورزشکاران می‌توانند از این سالن برای بسکتبال، والیبال، فوتسال و هندبال استفاده کنند.

بیشتر بخوانید…